DUNAVOX

Dunavox

Firma Dunavox sa zaoberá výrobou chladničiek na víno od roku 2006, ktoré sú vhodné na odborné skladovanie vín. Svoje produkty ponúka v 35 krajinách vrátane Európy a Ázie.

Firma Dunavox má široké portfólio pričom veľmi veľkú pozornosť venuje najmä na vstavané modely, ktoré tvoria neoddeliteľnú súčasť mnohých domácností. Okrem iného disponuje aj rôznymi voľne stojacimi modelmi, ktoré je možné dostať v rôznych kapacitných veľkostiach.

chladnicka na vino

Ako jeden z mála výrobcov ponúka okrem klasických vinoték s kompresorom aj systémy s termočlánkom (peltierom) pričom hlavnou výhodou je obstarávacia cena vinotéky. Naopak hlavnou výhodou kompresorových chladničiek (v tomto prípade vyrábaných v Nemecku) je nižšia hlučnosť a spotreba energie.

Chladničky od tejto spoločnosti zaznamenávajú v súčasnosti veľký úspech keďže vďaka kvalite, dizajnu a priaznivej cene si ich môže obstarať nielen komerčný subjekt, ale aj bežné domácnosti a spotrebitelia. Kvalitatívne prvky, ako napr. dynamické chladenie, UV filter na presklených dverách sú štandardom.

V prípade záujmu, otázok alebo dotazov neváhajte kontaktovať našich odborníkov , ktorý Vám poradia s výberom alebo zanechajte na seba kontakt s tým, že v krátkej dobe Vás bude kontaktovať jeden z našich špecialistov.