LIEBHERR

Klíma, pôda, vinič ako aj samostatný proces spracovania zohrávajú významnú úlohu pri produkovaní skvelého vína. Na to aby víno vedelo naplno rozvinúť svoj potenciál, potrebuje zrieť v ideálnych podmienkach akými sú napr. teplota a tmavé prostredie.

chladnicka na vinoLiebherr sa so svojou 60 ročnou tradíciou radí medzi popredných výrobcov vysokokvalitných sofistikovaných zariadení , medzi ktoré sa radia aj vinotéky najvyššej kvality.

Hlavnými prednosťami klimatických chladničiek a vinoték od spoločnosti Liebeherr je široký sortiment produktov určený pre domácnosti, vinárstva, reštaurácie či bary. Výber zahŕňa jedno aj viac zónové (viac teplotné) systémy, do ktorých môžete uskladniť rôzne typy vín pre každú príležitosť s tým, že v každej zóne je možné nastaviť inú teplotu (červené/biele vína, archívne, atď…)

Chladničky od tohto renomovaného výrobcu majú perfektne zvládnutý elegantný dizajn, vďaka čomu môžu tvoriť neoddeliteľnú súčasť vašej domácnosti, reštaurácie alebo vinárstva. Veľký dôraz je kladený aj na znižovanie elektrickej spotreby a hlučnosti pri zachovaní maximálne kvality.

Ako bonus, ktorý získava automaticky každý z Vás kúpou chladničky značky Liebeherr je 5 ročná záruka na akýkoľvek model od daného výrobcu. V prípade záujmu, otázok alebo dotazov neváhajte kontaktovať našich odborníkov, ktorí Vám poradia s výberom alebo zanechajte na seba kontakt s tým že v krátkej dobe Vás bude kontaktovať jeden z našich špecialistov.