CHLADNIČKY NA VÍNO 

Obchod chladnickynavino.sk vznikol vďaka rozvíjajúcemu vinárskemu odvetviu tak ako na Slovensku tak i Českej republike. Čím ďaľej tým viac narastá záujem bežných ľudí o víno, jeho chute a viarianty. Na našej stránke nájdete výlučne produkty zamerané na vinotéky a klimatické vitríny určené na profesionálne skladovanie vína. Vo svojom portfóliu ponúkame vinotéky od tých najprestížnejších celosvetových výrobcov. Na našej stránke vždy nájdete tú pravú vinotéku pre Vás. Vstavané, voľne stojace, jedno alebo viaczónové, domáce alebo reštauračné – u nás nájdete všetko. Na trhu je viacero predajcov rôznych systémov, ale len u nás máte hneď niekoľko výhod ktoré berieme ako samozrejmosť.

 

VYBRALI STE SI PRODUKT, ALE INDE HO MAJÚ LACNEJŠIE ? KONTAKTUJTE NÁS CENU DOROVNÁME !!

ŠIROKÁ SERVISNÁ SIEŤ PO CELOM SLOVENSKU A ČESKU

NAŠI ODBORNÍCI, KTORÍ SÚ VŽDY PRIPRAVENÍ PORADIŤ

VYBRANÉ MODELY S 5 ROČNOU ZÁRUKOU

ŠIROKÁ ŠKÁLA PRODUKTOV SKLADOM

RÝCHLE VYBAVENIE OBJEDNÁVOK

DOPRAVA ZDARMA

 

 

chladnickanavino

Na našej stránke môžete okrem širokej ponuky vinoték nájsť aj informácie o tom ako skladovať víno a ako vybrať tú pravú chladničku pre Vás. Na stránke pomoc pri výbere si môžete prečítať základné paramatre, ktoré si treba zvážiť pred kúpou. V každom prípade budeme radi ak nám zavoláte a necháte si poradiť – radi Vám poskytneme profesionálne informácie o našich produktoch ako aj o prebiehajúcich akciách. Taktiež môžete vyplniť online dotazník a zaslať nám Vaše požiadavky čím automaticky získavate zľavu na vami alebo nami odporučený produkt/produkty. 

Dizajn a návrhchladnickanavino

Náš obchod chladnickynavino.sk taktiež spolupracuje s inovatívnym dizajnérskym štúdiom, ktorého pracovníci Vám moderne a vkusne navrhnú interiérové priestory, či už sa jedná o kuchyňu, obývačku alebo reprezentačné priestory. V rámci služby budete mať zapracovaný návrh s chladničou podľa Vaších predstáv a tým sa vyhnete zbytočným nepríjemnostiam so zameriavaním a osadením vinotéky. Chladička sa stane súčasťou Vašej domácnosti ktorú Vám bude každý závidieť.